top of page

LAPUU to marka z historią tworzona przez ludzi z pasją. Wszystkie kolekcje powstają we współpracy z najlepszymi projektantami, którzy zaangażowani są w cały proces pwostawania i wprowadzania produktu na rynek.


Tworzymy różnorodne stylistycznie, oryginalne ekspozytory, komody ekspozycyjne i gabinetowe, stoły funkcjonalne oraz lady do obsługi klienta wykonane z wysokiej jakości materiałów z przeznaczeniem dla przestrzeni sprzedażowych.

Nieustannie poszukujemy nowych idei, inspiracji i innowacyjnych rozwiązań w obszarze formy i konstrukcji ale również technologii produkcji. Uważnie obserwujemy dynamicznie zmieniający się świat i potrzeby użytkowników.

unnamed.jpg
park_maszynowy1_edited.jpg

Posiadamy bogaty i nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu nasze produkty są najwyższej jakości.
Wysokiej jakości sprzęt przekłada się na uzyskanie wysokiej jakości, precyzyjnych detali, spełniających wymogi bezpieczeństwa i wymogi produkcyjne. Inwestujemy w zaawansowane technologicznie rozwiązania będące gwarancją sukcesu dla nas i naszych klientów.

LAPUU projektując swoją ofertę stworzyło unikalną sieć lokalnych rzemieślników, autorskich pracowni rękodzieła, artystów i projektantów. Tego typu kolektywne podejście ma na celu stworzenie optymalnych warunków dla wolnego przepływu pomysłów, myśli oraz przekazywanie profesjonalnych rekomendacji. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz rozbudowywanie sieci kontaktów o nowych pratnerów bizesowych, inwestorów i podwykonawców pozwoliło na tworzenie produktów i kompleksowych aranżacji z dbałością o najmniejszy detal.

szuflady2_edited.jpg

ZESPÓŁ

lapuu_działy-01.png
team_rysunki-02.png
lapuu_działy-02.png

Grzegorz Rozmus
Dyrektor generalny
/ CEO

Bartek Zygmunt
Dyrektor kreatywny
/ Design manager

Magda Gazda
Architekt
/ architect

Alicja Krzyżowska
Dekorator wnętrz
/ Interior decorator

Justyna Gajda

Specjalista ds. Social media

/ Social media manager

lapuu_działy-03.png

Mgr Tomasz Matuszek (MBA)
Specjalista ds. projektów
/ Projects manager

Mgr Dariusz Szymczak (MBA)
Specjalista ds. analiz rynku
/ Market analysis specialist

Mgr Michał Matuszek
Biegły rewident
/ Auditor

Mgr Michał Massalski
Radca prawny
/ Attorney at law

Dr Grzegorz Pilarski
Specjalista ds. innowacji
/ Innovation specialist

bottom of page